Orange optik

 

Orange Optik je síť očních optik po celé České republice. Vzájemnou důvěrou, společnými silami a díky všem našim zákazníkům se nám podařilo vybudovat stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející společnost, která aktuálně řídí svou síť provozoven na více než 50ti místech po celé České republice.

Hlavním cílem naší společnosti je kvalifikovaně pomáhat zákazníkům v péči o jejich zrak, cílené zvyšování kvality nabídky zboží a služeb, celkové úrovně obsluhy a přístupu k našim zákazníkům. Hlavním konceptem naší společnosti je široká nabídka vlastních i značkových brýlových obrub, nejkvalitnějších brýlových skel a slunečních brýlí, dostupných pro všechny příjmové i věkové skupiny.

Prodejny Orange Optik najdete ve všech regionech České republiky, převážně v malých a středně velkých městech. Posouváme úroveň péče o oči i klienta. Díky spolupráci s očními lékaři vznikají speciální oční centra, ve kterých využíváme synergických efektů mezi lékařem a oční optikou k poskytování exklusivní profesionální péče o klienty.

Sleva s Plzeňskou kartou:

  • 55% na veškerá brýlová skla (jednoohnisková, bifokální, multifokální)
  • 55% na obruby privátních značek (včetně Ocoolar a Ocoolar by Simona Krainová)
  • 35% na obruby světových značek
  • 20% na sluneční brýle
  • 20% na doplňkový sortiment (pouzdra atd.).

www.orangeoptik.cz

Klatovská třída 145/27

301 00 Plzeň

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plzen_exterier_01_(Plzen)_01Plzen_po rebrand_08FINAL___dsc03338-dsc03340_(Karvina)_01