Jste rodilí Plzeňáci a ještě jste nebyli na prohlídce pivovaru? To snad ne,… díky zvýhodněným cenám, které můžete využít díky Bonusovému programu Plzeňské karty, jak na prohlídky tak na zážitky, to můžete změnit.

V Dárkové prodejně využijte slevu na suvenýry a potěšte své blízké třeba půllitrem s vygravírovaným osobním přáním.

Podmínky Partnera zapojeného v Bonusovém programu s Plzeňskou kartou

  1. Způsob použití Plzeňské karty – uplatnění slev při prostém předložení Plzeňské karty:
  • Sleva 15% do Dárkové prodejny Plzeňského Prazdroje, která se nachází na nádvoří pivovaru (sleva se nevztahuje se na nákup piva, dárkových poukazů a vratných obalů).
  • Sleva 15% na prohlídky pivovarů Pilsner Urquell a Gambrinus, Pivovarského muzea v Plzni, Plzeňské historické podzemí na recepcích Návštěvnických center (sleva se nevztahuje na online prodej).
  • Sleva 15% na zážitkové programy Škola čepování piva Pilsner Urquell, Gambrinus Párty, Cesta pivovarského tovaryše zakoupené přes rezervační oddělení Plzeňského Prazdroje (sleva se nevztahuje na online prodej).
  1. Výše uvedená sleva se nedá kombinovat s jinými slevovými akcemi; jednotlivé slevy se nesčítají.

 www.prazdrojvisit.cz

 

Jubilejní bránaDárková prodejna (2)Cesta pivovarského tovaryšePárty v pivovaru GambrinusPivovarské muzeumPilsner Urquell prohlídkaPlzeňské historické podzemíProhlídka pivovaru Gambrinus Škola čepování piva Pilsner Urquell