Na prázdniny s Bonusovým programem

1. 7. 2021

Začínají prázdniny a s nimi i doba dovolených. Mnoho z nás bude trávit více času s dětmi či vnoučaty a my pro vás máme pár tipů na volnočasové aktivity.  Navíc se slevami od partnerů Bonusového programu Plzeňské karty, stačí, když před placením předložíte vaši Plzeňskou kartu.

Děti budou určitě nadšené z aktivní zábavy. HOPSINA svět Vám nabízí 1600 m2 PSINY pro malé i velké. O zábavu nebudete mít nouzi ani v JUMP FAMILY Plzeň, trampolínovém parku. Na obou místech můžete s Plzeňskou kartou využít slevu 10 % na vstupné. Slevu můžete uplatnit nejen v Plzni, ale i v centrech JUMP FAMILY v Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Mostu či Olomouci.

Každou sobotu  si můžete zdarma zahrát golf v areálu golfu v Hořehledech. Veškeré vybavení vám bude zapůjčeno a postará se o  vás golfový instruktor, taktéž zdarma.

A když nebude příznivé počasí, navštivte výstavu Tajuplný les v DEPO2015 (sleva 20 % na vstupné), svět virtuální reality VR FUTURE (sleva 10 % na vstupné) nebo si užijte prohlídku v Plzeňském pivovaru (sleva 15 % na vstupné).

Pokud preferujete aktivní dovolenou, vyberte si kolo se slevou v obchodě RAMALA a vyrazte třeba na Šumavu, kde je možné se ubytovat v chatě Ořovský (sleva 10 % z ceny pobytu).

Více nejen o výše zmíněných partnerech naleznete na www.plzenskakarta.cz v sekci Bonusový program.

Přejeme krásné léto s Bonusovým programem Plzeňské karty…

zpět ...