Turista Plzeňskem na Plzeňské kartě

1. 7. 2019

Ve spolupráci s Plzeňským organizátorem veřejné dopravy (POVED) jsme pro Vás připravili novinku - jízdenku Turista Plzeňskem na Plzeňské kartě. Tuto variantu jednodenní jízdenky Turista Plzeňskem (která doposud byla pouze v papírové podobě) je nyní možné nahrávat na vaši Plzeňskou kartu za zvýhodněnou cenu 150,- Kč.

S touto jízdenkou můžete celý den neomezeně jezdit v Plzeňské MHD (zóna 001) a ve většině vlakových a autobusových spojů v celém Plzeňském kraji.

Je jen na Vás, jak si Váš výlet naplánujete a kam se pojedete podívat… Stačí si tarif Turista Plzeňskem včetně MHD v Plzni dobít na vaši Plzeňskou kartu, a to buď v Zákaznických centrech PMDP (Klatovská třída 12 nebo Denisovo náb. 12), v bankomatech České spořitelny nebo v e-shopu Plzeňské karty a pak si jen užívat cestování, neřešit nákup jednotlivých jízdenek ani přestupy a nutnost jízdy jedním konkrétním spojem. S jízdenkou Turista Plzeňskem na Plzeňské kartě cestujte Plzeňským krajem volně a s klidem…

 

Tip na výlet: Zajeďte si s jízdenkou Turista Plzeňskem vlakem až do zastávky Bayrisch Eisensein/Alžbětín, kde přímo v areálu nádraží můžete navštívit Svět Přírodního parku – pětipatrový areál nabízející řadu zajímavých a interaktivních expozic, Evropské centrum netopýrů, lyžařské a železniční muzeum a též stylovou historickou restauraci. S Plzeňskou kartou navíc se slevou 50,-Kč (2 €) na vstupné díky zapojení Světa Přírodního parku jako partnera v Bonusovém programu Plzeňské karty.

 

Využití jízdenky v Plzeňském kraji:

  • Ve všech osobních a spěšných vlacích a ve vybraných rychlících (Plzeň – Blatno u Jesenice, Kařez – Železná ruda/Alžbětín, Plzeň – Strakonice, Plzeň – Mariánské Lázně (s výjimkou vlaků IC)
  • Ve většině autobusů v celém obvodu IDP (seznam linek zde - platí na linkách, na kterých jsou uznávány slevy Plzeňského kraje)
  • Platnost jízdenky je omezena na 1 kalendářní den (od 0:00 do 23:59), termín užití lze navolit libovolně s předstihem až 100 dní

Podívejte se na kompletní popis tohoto produktu

zpět ...